Продавець Інтернет-магазин DS-Port розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
579 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (93) 170-33-59
+380 (67) 414-33-59
+380 (44) 339-53-59
Київ, Україна

Безпека приватної власності - актуальна проблема і ефективне рішення

Вечірні новини все частіше рясніють заголовками про різні пригоди. У зв'язку з цим, турбота про безпеку свого будинку виходить на перший план. Якщо ви не знаєте, де знайти все необхідне обладнання і отримати професійну консультацію фахівців, то інтернет-магазин DS-Port— це те саме місце.

Що ми пропонуємо?

Наш магазин пропонує продукцію відомих фірм, для яких якість стоїть на першому місці. В DS-Port ви зможете:

• придбати окремі комплектуючі;
  • підібрати готові комплект обладнання;
  • зібрати самостійно або за допомогою фахівця охоронну систему для конкретного об'єкта;
  • отримати своє замовлення в найкоротші терміни.

У нас ви знайдете домофони, системи відеоспостереження різної конфігурації, готові комплекти та окремі складові контролю доступу, воротні системи та автоматику для воріт, охоронні та пожежні сигналізації. Також ми пропонуємо величезний асортимент супутніх товарів та аксесуарів за дуже прийнятними цінами. Стежачи за розвитком технологій, ми намагаємося йти в ногу з часом і своєчасно оновлювати перелік представлених товарів.

Пріоритетний напрям

Як би дивно це не звучало, але для інтернет-магазину DS-Port продаж товару не є головною метою. Наша першочергова задача — забезпечити клієнта надійною технікою, яка дасть йому справжнє відчуття безпеки. Грамотно підібрана захист і професійні рішення стануть ефективною перешкодою, яка захистить будь-яку приватну власність.

Чому варто вибрати нас?

Завдяки зручній навігації на нашому сайті ви зможете швидко вибрати потрібний товар. Будь-яке питання швидко вирішиться за допомогою нашого консультанта. Крім того, інтернет-магазин DS-Port постійно проводить різноманітні акції, які допоможуть добре зекономити. З переліком акційних товарів можна ознайомитися у відповідному розділі. Також є можливість покупки уцінених товарів, ціна на які максимально знижена.
Ми дорожимо своєю репутацією і клієнтами, тому намагаємося забезпечити найкращий сервіс. Висока конкуренція змушує постійно розвиватися і наш інтернет-магазин DS-Port готовий до нових викликів.

Інформація про компанію

Назва:
Інтернет-магазин DS-Port
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги, Дистриб'ютор / Реселер, Продаж б/у товарів, сток
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
монтажные компании, розничные и оптовые покупатели, торговые предприятия, строительные организации, ЖЕО и ОСББ
+380 (93) 170-33-59
+380 (67) 414-33-59
+380 (44) 339-53-59
Київ, Україна
Інтернет-магазин DS-Port
Сергій | Тарас | Юрій

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner