Продавець Інтернет-магазин DS-Port розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
566 відгуків
+380 (67) 414-33-59
+380 (44) 339-53-59
Київ, Україна
впередназад
Відеодомофон ATIS AD-480MB, фото 2Відеодомофон ATIS AD-480MB, фото 3Відеодомофон ATIS AD-480MB, фото 4Відеодомофон ATIS AD-480MB, фото 5Відеодомофон ATIS AD-480MB, фото 6

Відеодомофон ATIS AD-480MB

• В наявності
  • Код: 114348

Відеодомофон ATIS AD-480MB
Відеодомофон ATIS AD-480MBВ наявності
  • +380 (67) 414-33-59
  • +380 (44) 339-53-59
  • +380 (67) 414-33-59
  • +380 (44) 339-53-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Відеодомофон ATIS AD-480MB з кольоровим 4-дюймовим TFT-екраном, сенсорними кнопками, можливістю приєднання 2 викличних панелей, 2 аналогових відеокамер, 2 датчики тривоги. Підтримує запис фото/відео, є детектор руху на 1 канал, слот для карти пам'яті до 32 ГБ. Колір чорний.

Компанія-виробник ATIS.

ЩО ТАКЕ ВІДЕОДОМОФОН

Відеодомофон — переговорний пристрій, який дає змогу, перебуваючи всередині приміщення й без безпосереднього контакту, побачити, почути та перемовити з відвідувачем, а також за потреби дистанційно відчинити йому двері, обладнані електричним замикним пристроєм системи контролю доступу (наприклад, електромагнітний, електромеханічний або електроригельний замок, електромеханічна засувка).

ДЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ВІДЕОДОМОФОН

Відеодомофон ATIS AD-480MB призначений для гарантування безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.

ФУНКЦІОНАЛ ВІДЕОДОМОФОНА ATIS AD-480MB

- до до домофона можна приєднати одночасно 2 викличні панелі та 2 аналогові відеокамери, 2 датчики тривоги;
- домофон AD-480MB обладнаний кольоровим TFT-екраном із діагоналлю 4 дюйми та роздільною здатністю 480х272 пікселів;
- розмова з відвідувачем відбувається в режимі гучного зв'язку (HandsFree);
- керування домофоном відбувається за допомогою сенсорних кнопок;
- слот на microSD карту обсягом до 32 Гб (клас не нижче 10-го) — купується окремо, внутрішня пам'ять;
- запис фото/відео за рухом (детектор руху на 1 канал), за тривогою (у разі під'єднаних охоронних датчиків), а також автоматично та вручну;
- інтерком;
- реле відкривання воріт;
— вбудований блок живлення.

ЗПИС ФОТО І ВІДЕО

Записування фото відбувається тільки на внутрішню пам'ять, відео зі звуком — на MicroSD карту (купується окремо). У режимі розмови запис фото/відео відбувається автоматично, також можна зробити запис вручну.

Також у домофоні ATIS AD-480MB є записування за рухом (фото або відео, залежно від обраних параметрів). Запис за детектором руху можна виконати тільки з однієї під'єднаної панелі виклику або відеокамери.

За наявності під'єднаних датчиків тривоги можна активувати в меню запис із тривоги фото або відео відвідувачів.

Архів записаного фото/відео можна переглядати на відеодомофоні, на який віялася записування, або на ПК з MicroSD. Записані у внутрішню пам'ять фотографії можна перенести на MicroSD карту.

ФУНКЦІОНАЛ ПОВЗОВАНИЙ ІНТЕРФЕЙСУ

Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона AD-480MB дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: призначити мову системи; налаштувати мелодію та гучність дзвінка, тривалість виклику; вибрати режим записування Фото/Відео, увімкнути або вимкнути детектор руху; увімкнути запис відеоповідомлення від відвідувачів (тільки за встановленої MicroSD карти); встановити спосіб записування із тривог (фото/відео), тривалість тривожного сигналу; налаштувати яскравість, контрастність і кольоровість екрана; відформатувати внутрішню пам'ять і SD-карту.

ОРГАНИ КЕРУВАННЯ ВІДЕОДИМОФОНА ATIS AD-480MB

На лицьовій панелі домофона розташовані сенсорні кнопки керування:

- Навігація по меню;
- інтерком;
- беззвучний режим;
- активація/завершення розмови;
- перегляд зображення з панелей/камер;
- керування реледомофона (відкриття воріт);
- керування реле панелі (відкриття електрозамки);
— виклик меню.

КОМПЛЕКТАЦІЯ ВІДЕОДОМОФОНА ATIS AD-480MB

У комплекті постачання до відеодомофона AD-480MB додається:

- настінний кронштейн;
- монтажні аксесуари;
- комплект з'єднувальних дротів;
— інструкція з експлуатації.

СУМІСНІСТЬ

Відеодомофон ATIS AD-480MB сумісний із викличними панелями, що працюють у стандарті PAL, а також аналоговими камерами відеоспостереження будь-якого виробника.

МОНТАЖ ВІДЕОДОМОФОНА

- встановіть розетку поруч із місцем встановлення відеодомофона для під'єднання живлення;
- закріпіть настінний кронштейн за допомогою саморізів;
- приєднайте комутацію до домофона, згідно з інструкцією під'єднання;
- встановіть домофон у кронштейн і зафіксуйте його;
— під'єднайте живлення відеодомофона до розетки.

.

Основні
ВиробникAtis
Тип пристроюВідеодомофон
Загальні
ЖивленняМережа 110В
Користувацькі характеристики
Вбудований Блок пам'ятіДа
Блок живлення домофонавбудований
Вага, г270
Детектор рухуна 1 канал
Додаткові функції домофонавбудоване реле для відкриття воріт
Запис фото/відеофото,відео
Кількість каналів домофона4
Комплектациядомофон, настінний кронштейн, монтажні аксесуари, комплект сполучних проводів, інструкція
МатеріалПластик
Київ, Україна
Інтернет-магазин DS-Port
Сергій | Тарас | Юрій

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner