Кошик
+380 (44) 339-53-59
Київ, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Аудіотрубка УНІВЕРСАЛЬНИЙ Standard Бежевий, фото 1
Аудіотрубка УНІВЕРСАЛЬНИЙ Standard Бежевий, фото 2Аудіотрубка УНІВЕРСАЛЬНИЙ Standard Бежевий, фото 3Аудіотрубка УНІВЕРСАЛЬНИЙ Standard Бежевий, фото 4

Аудіотрубка УНІВЕРСАЛЬНИЙ Standard Бежевий

• В наявності
  • Код: 1205

299 грн

Аудіотрубка УНІВЕРСАЛЬНИЙ Standard Бежевий
Аудіотрубка УНІВЕРСАЛЬНИЙ Standard БежевийВ наявності
299 грн
Купити
  • +380 (67) 414-33-59
  • +380 (44) 339-53-59
Купити
  • +380 (67) 414-33-59
  • +380 (44) 339-53-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Загальний опис

Аудіотрубка УНІВЕРСАЛЬНИЙ Standart умовно складається з двох частин: апаратної частини і переговорної трубки, які з'єднання єднані між собою чотирьох жильним спіральним кабелем.

Переговорна трубка має вбудований динамік і мікрофон для організації дуплексного аудіо зв'язку з відвідувачем.

Апаратна частина має більш складну будову. В її корпус вбудований регулятор гучності дзвінка, який працює в двох режимах: звичайний і без звуку. Оскільки даний пристрій є не звичайним телефонним апаратом, а елементом багатоквартирних домофонних систем (далі БДС), тому він також обладнань кнопкою електричного розблокування замку, яким оснащена ваша БДС. Також в корпус цього пристрою вбудований важільний перемикач, який переводити апарат з режиму дзвінок в режим розмови, і з режиму розмови в режим очікування. Всіма діями аудіотрубки керує друкована плата керування, вбудована всередині корпусу.

Також пристрій обладнано синім світлодіодним підсвічуванням під час виклику. Це дуже зручно. Коли у вас включень режим «без звуку» ви не пропустите дзвінок. Ви побачите світлову індикацію.

Загальний опис

Аудіотрубка УНІВЕРСАЛЬНИЙ Standart є одним з елементів координатних багатоквартирних домофонних систем. Разом з блоком виклику цей пристрій служити для організації двостороннього зв'язку з відвідувачем. А якщо ваша БДС оснащена електричним замком, то за допомогою даної аудіотрубки ви можете розблокувати замок дистанційно зі свого будинку. Детальніше про роботу МДС можна прочитати тут.

Дане переговорний пристрій є універсальним у використанні і працює зі всіма координатними багатоквартирними домофонні системи, які широко використовуються в багатоповерхівках України та за кордоном. Використовується з такими системами, як Vizit, Eltis, Metakom, Cyfral, КС та ін.

Корпус аудіотрубки УНІВЕРСАЛЬНИЙ Standart виконаний з високоякісного пластику, і представлений в білому кольорі. Поверхня корпусу цього пристрою є глянсовою.

Порядок виконання монтажу та підключення

Перш за все, визначитеся з місцем монтажу і підведіть необхідні дроти для підключення. Аудіотрубку найкраще ставити в коридорі квартири. Згідно малюнку нижче, розмітьте і просвердлите 4 отвори. Розкрийте корпус кришки, проведіть провід для підключення через спеціальний отвір в задній кришці аудіотрубки. Зафіксуйте задню кришку корпусу адиотрубкы. Зробіть необхідну комутацію, керуючись інструкцією до БДС, яку ви використовуєте. Для підключення передбачені 2 контакти LN+ і LN-. З'єднайте і зафіксуйте між собою елементи корпусу.

Технічні характеристики УНІВЕРСАЛЬНИЙ Standart

• Тип пристрою: квартирне переговорний пристрій багатоквартирної домофонної системи;
  • Матеріал корпусу: ABS пластик;
  • Поверхня корпусу: глянсовий;
  • Колір корпусу: білий;
  • Сфера використання: координатні багатоквартирні домофонні системи;
  • Сумісність: координатні БДС Vizit, Eltis, Metakom, Cyfral, КС та ін .;
  • Температура експлуатації: -5°C - 50°C;
  • Відносна вологість експлуатації: до 93% при температурі експлуатації 25°C;
  • Габаритні розміри: 185 х 85 х 58 мм;
  • Вага: 206 г
  • Додатково: світлодіодне підсвічування;
  • Гарантійний термін: 18 місяців з моменту продажу.

Робота з пристроєм

Користування цим пристроєм дуже просте. При виклику, зніміть трубку, проведіть бесіду з вашим відвідувачем і при необхідності розблокувати замок, за допомогою кнопки на корпусі пристрою. Для завершення розмови, просто покладіть трубку.

Ми подбали про ваш сон і спокій і зробили для вас 2 режими гучності дзвінка: звичайний і «без звуку». Також пристрій обладнаний світлодіодним підсвічуванням під час виклику. Це зручно при використанні режиму "без звуку", а також для людей з проблемами слуху.

Основні
Виробник  ABLE
Інформація для замовлення
  • Ціна: 299 грн
+380 (67) 414-33-59
+380 (44) 339-53-59
Київ, Україна
Сергей | Владимир| Алексей

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner